cristal.png


CRISTAL - Kyselina hyalurónová na vyplnenie vrások a kožných nedostatkov na TVÁRI a TELE

Ste vo veku, keď sa Vám začínajú objavovať prvé vrásky na tvári, dekolte, alebo ich už máte a chcete sa ich zbaviť?
 
Máte vráskavé ruky, nevýrazné lýtka, stehná, alebo sedaciu časť? Nepáči sa Vám veľkosť Vašich pŕs a nechcete silikóny? Ste po mastektómii? Potrebujete vyhladiť vrásky na lábiách, alebo zväčšiť penis?
 
Ste na správnom mieste. CRISTAL kyselina hyalurónová rieši aj problémy telového charakteru!
 
Prečo by ste si mali vybrať práve CRISTAL?
 
 1.       Dlhotrvajúci efekt  2 – 3 krát  dlhší ako podobné preparáty
CRISTAL je  veľkomolekulárna kyselina (novinka medzi výplňami, veľkosť 90 - 500 ųm, iné preparáty majú molekulu KH len 75 ųm). Veľká molekula sa pomalšie vstrebáva, vydrží dlhšie. Cristal vydrží v priemere 18 - 24 mesiacov, potom už len stačí dopichnúť podstatne menšie množstvo ako 1. raz. Takto môžete predĺžiť životnosť zákroku až do Vami vyhovujúceho času. Navyše objem a výzor augmentovanej oblasti môžete meniť podľa Vašich požiadaviek.
 
2.        Na tvár aj na TELO
CRISTAL popri výplniach na tvár (LIPS -1ml, N.1 -1ml, N.2 -1ml, FACE -2ml) má v ponuke aj špeciálnu výplň 10ml CRISTAL BODY určenú na telové ošetrenia: 
  • prsia - zväčšenie neoperačnou neinvazívnou metódou
  • vyhladenie vrások na lábiách
  • zväčšenie penisu
  • výplň rúk
  • výplň lýtok, stehien
  • zväčšenie sedacej časti
 
3.        Bezpečnosť
CRISTAL patrí medzi najčistejšie výplne, bez endotoxínov a proteínov, takže reakcia precitlivelosti je minimálna. Veľké molekuly nemigrujú, neopúšťajú miesto aplikácie a nevytesňujú sa.

4.       Výsledok augmentácie
CRISTAL využíva patentovanú technológiu NGCT (Non granular consistency technology), ktorá zabezpečuje, že augmentovaná oblasť je homogénna, s prirodzeným vzhľadom, bez tvorby "hrudiek".

5.       Výhodné balenie
CRISTAL FACE je balené po 2 ml, pretože 1 ml väčšinou nestačí, takže nemusíte otvárať nové balenie.
 
Plus pre lekára:
6.       Ľahšia injektáž
CRISTAL využíva patentovanú technológiu pokročilej Thixotropie. Je to technológia, kde pri pôsobení tlaku na injekčnú striekačku sa gél stáva menej viskózny (správa sa ako tekutina), takže pre malý odpor ľahšie prúdi cez ihlu do miesta vpichu. Injektovanie si vyžaduje menšiu silu stláčania doktora a je priateľnejšie pre pacienta, pretože znižuje bolesť.
 

 

All rights reserverd IBE, s.r.o. © 2011 - Created & hosted: DesigNet, s.r.o.